Jdi na obsah Jdi na menu
 


4. Liga - Skupina A

1. KOLO
DrinkSOS VET - Santa Tranta VET PO 03.09 19:45 HRAB2 :

Vibromax 1985 juniorka - Zlatý krysy FC PO 03.09 17:45 STOD :
Double United - Věčná žízeň FC VET UT 04.09 20:15 STOD :
Kikina bar 1.FC VET - Úterní hosté VET UT 04.09 17:00 BECH :
Lisako - Stewardi PO 03.09 18:00 DOLME :
Károv ZJ veteran - Malvazinky B UT 04.09 18:15 MIKU4 :


2. KOLO
Santa Tranta VET - Malvazinky B PO 10.09 16:45 KBELY :
Stewardi - Károv ZJ veteran PO 10.09 18:00 DOLME :
Úterní hosté VET - Lisako PO 10.09 19:30 BECH :
Věčná žízeň FC VET - Kikina bar 1.FC VET PO 10.09 17:45 STOD :
Zlatý krysy FC - Double United PO 10.09 20:45 NOVOB :
DrinkSOS VET - Vibromax 1985 juniorka PO 10.09 19:45 HRAB2 :


3. KOLO
Vibromax 1985 juniorka - Santa Tranta VET PO 17.09 19:00 STOD :
Double United - DrinkSOS VET PO 17.09 19:45 HRAB2 :
Kikina bar 1.FC VET - Zlatý krysy FC PO 17.09 20:45 NOVOB :
Lisako - Věčná žízeň FC VET PO 17.09 17:45 STOD :
Károv ZJ veteran - Úterní hosté VET UT 18.09 17:00 BECH :
Malvazinky B - Stewardi PO 17.09 18:00 DOLME :


4. KOLO
Santa Tranta VET - Stewardi PO 24.09 18:00 DOLME :
Úterní hosté VET - Malvazinky B UT 25.09 17:00 BECH :
Věčná žízeň FC VET - Károv ZJ veteran UT 09.10 18:15 SLIVE :
Zlatý krysy FC - Lisako PO 24.09 20:45 NOVOB :
DrinkSOS VET - Kikina bar 1.FC VET PO 24.09 19:45 HRAB1 :
Vibromax 1985 juniorka - Double United PO 24.09 19:00 STOD :


5. KOLO
Double United - Santa Tranta VET PO 01.10 19:30 MIKU4 :
Kikina bar 1.FC VET - Vibromax 1985 juniorka PO 01.10 19:00 STOD :
Lisako - DrinkSOS VET PO 01.10 19:45 HRAB1 :
Károv ZJ veteran - Zlatý krysy FC PO 01.10 20:45 NOVOB :
Malvazinky B - Věčná žízeň FC VET UT 02.10 20:15 STOD :
Stewardi - Úterní hosté VET PO 01.10 18:00 DOLME :


6. KOLO
Santa Tranta VET - Úterní hosté VET UT 16.10 17:00 BECH :
Věčná žízeň FC VET - Stewardi PO 15.10 18:00 DOLME :
Zlatý krysy FC - Malvazinky B PO 15.10 20:45 NOVOB :
DrinkSOS VET - Károv ZJ veteran PO 15.10 19:45 HRAB2 :
Vibromax 1985 juniorka - Lisako PO 15.10 17:45 STOD :
Double United - Kikina bar 1.FC VET UT 16.10 18:15 MIKU2 :


7. KOLO
Kikina bar 1.FC VET - Santa Tranta VET PO 22.10 19:30 MIKU4 :
Lisako - Double United CT 25.10 19:30 MIKU4 :
Károv ZJ veteran - Vibromax 1985 juniorka PO 22.10 19:00 STOD :
Malvazinky B - DrinkSOS VET PO 22.10 19:45 HRAB2 :
Stewardi - Zlatý krysy FC PO 22.10 18:00 DOLME :
Úterní hosté VET - Věčná žízeň FC VET UT 23.10 17:00 BECH :


8. KOLO
Santa Tranta VET - Věčná žízeň FC VET PO 05.11 18:15 MIKU4 :
Zlatý krysy FC - Úterní hosté VET PO 05.11 20:45 NOVOB :
DrinkSOS VET - Stewardi PO 05.11 19:45 HRAB1 :
Vibromax 1985 juniorka - Malvazinky B PO 05.11 17:45 STOD :
Double United - Károv ZJ veteran UT 06.11 18:15 MIKU3 :
Kikina bar 1.FC VET - Lisako CT 08.11 19:30 MIKU2 :


9. KOLO
Lisako - Santa Tranta VET PO 12.11 19:30 MIKU4 :
Károv ZJ veteran - Kikina bar 1.FC VET CT 15.11 20:15 P1 :
Malvazinky B - Double United UT 13.11 19:00 P3 :
Stewardi - Vibromax 1985 juniorka PO 12.11 18:00 DOLME :
Úterní hosté VET - DrinkSOS VET UT 13.11 17:00 BECH :
Věčná žízeň FC VET - Zlatý krysy FC PO 12.11 17:45 STOD :


10. KOLO
Santa Tranta VET - Zlatý krysy FC PO 19.11 19:30 MIKU4 :
DrinkSOS VET - Věčná žízeň FC VET PO 19.11 19:45 HRAB2 :
Vibromax 1985 juniorka - Úterní hosté VET PO 19.11 19:00 STOD :
Double United - Stewardi PO 19.11 20:45 MIKU4 :
Kikina bar 1.FC VET - Malvazinky B CT 22.11 20:15 P3 :
Lisako - Károv ZJ veteran PO 19.11 19:30 MIKU3 :


11. KOLO
Károv ZJ veteran - Santa Tranta VET PO 03.12 19:00 STER2 :
Malvazinky B - Lisako PO 03.12 19:30 MIKU3 :
Stewardi - Kikina bar 1.FC VET PO 03.12 19:00 P1 :
Úterní hosté VET - Double United PO 03.12 19:30 BECH :
Věčná žízeň FC VET - Vibromax 1985 juniorka PO 03.12 19:00 STOD :
Zlatý krysy FC - DrinkSOS VET PO 03.12 19:30 NOVOB :